28 augustus 2021 - 10:00 - Sport
Hakim Ziyech is één van de spelers die bondscoach Vahid Halilhodzic niet selecteerde voor de volgende twee WK-kwalificatiewedstrijden van Marokko tegen Soedan en Guinee. Een beslissing die een grote glimlach toverde op het gezicht van de Marokkaanse international.
Ziyech zal niet meespelen in de komende WK-kwalificatiewedstrijden van 2022. Zijn naam komt niet voor op de lijst van bondscoach Vahid Halilhodzic voor de volgende twee wedstrijden van de Atlas Leeuwen tegen Soedan en Guinee.
Lees ook: Chelsea weigert Hakim Ziyech af te staan voor wedstrijden Marokko
Hoewel het klopt dat de terugkeer van de Marokkaanse international naar de nationale ploeg zeer twijfelachtig is omwille van de coronapandemie, is het toch ook een feit dat Marokko en Guinee, de twee gastlanden van de volgende wedstrijden van de Atlas Leeuwen, niet op de rode lijst van de Premier League staan. Beide landen staan op de oranje lijst, terwijl spelers enkel een reisverbod hebben gekregen om te spelen voor nationale teams in landen op de rode lijst.
Nadat hij op de hoogte werd gebracht van zijn niet-selectie, reageerde Hakim Ziyech op zijn Instagram-account met een op zijn zachtst gezegd hilarische post. Een grote smiley! De Chelsea-aanvaller scoorde voor Marokko namelijk 16 doelpunten in 35 wedstrijden.
Jonge pilote leidt noodhulpactie na aardbeving in Marokko (video)
Hakim Ziyech dol op "Mama’s food" (video)
Woninghulp Marokko: dit zijn de bedragen
Experts verklaren ontstaan nieuwe waterbronnen na aardbeving in Marokko
Aïcha El Khattabi, dochter van Abdelkrim El Khattabi, overleden
Marokko: man vermoordt vader over pakje sigaretten
Hakim Ziyech dol op "Mama’s food" (video)
Duitse voetballer Robert Bauer bekeert zich tot de Islam
Ilyes Housni: Qatar wil Marokko te snel af zijn
Nieuwe tegenstander voor Badr Hari
Walid Regragui in Madrid om Brahim Diaz te overtuigen
Oussama Idrissi belandt in Mexico
Marokkaanse voetballer Salim El Jebari doelwit racisme
Coach West Ham boos op Nayef Aguerd