25 februari 2011 - 11:56 - Marokko
Yasmine, de beroemde Marokkaanse Dorcel girl, maakte de cover van de Franse tijdschrift Inrocks begin januari. De jonge vrouw vertelt er over haar aankomst bij Dorcel tijdens de "Marokkaantjes mode".
Yasmine, die haar carrière als porno-actrice in februari 2009 beëindigde, zegt vandaag gezegd spijt te hebben deze wereld te zijn ingegaan. "De X-wereld bracht mij niets op, behalve dan voor de filmcovers waar ik de rest van mijn leven mee zal moeten doen".
In dit waarheid-interview vertelt de jonge vrouw ook dat zij toen hoopte het "merk Yasmine" later te kunnen exploiteren, maar haar projecten moest opgeven toen ze Dorcel verliet.
Yasmine Lafitte praat ook over haar herkomstland Marokko, en hoe ze ginder aangezien wordt. Yasmine, overtuigd dat ze geen risico loopt moest ze terugkeren naar Marokko, was nochtans het onderwerp van protesten nadat ze in een tijdschrift vertelde dat magrebijnse meisjes "hypocriet zijn wanneer ze beweren maagd te willen blijven tot het huwelijk, en tegelijkertijd aan sodomie doen".
De ex-Dorcel girl die droomde van een carrière als advocate zou zijn gestopt met porno omdat ze "niet sliep", "ik ben een porno-actrice, geen hoer".
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht