26 februari 2011 - 08:03 - Marokko
Bij een verkeersongeval in Taza, in de provincie Guercif, donderdagochtend, zijn een Franse vrouw (24), haar echtgenoot (40) en de vader van deze laatste, omgekomen.
De auto van de drie slachtoffers, Angela Villart, M’Barki Yahya en Lakhdar Yahya, botste met een vrachtauto op Nationale 6 van Salé naar Oujda. De precieze oorzaak van het ongeval werd niet bekend gemaakt door de plaatselijke autoriteiten.
Dit nieuwe incident komt er net een week nadat de Minister van Verkeer, Karim Ghellab aankondigde dat men een daling van 19% van de dodelijke ongevallen vaststelde sinds de invoering van de nieuwe verkeersregels in oktober 2010. Dit is verheugend nieuws voor Marokko, waar bijna 4000 mensen het leven verloren bij verkeersongevallen in 2009.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt