15 december 2022 , 18:00 - Saïd Amraoui - Sport
Door zijn goede prestaties op het WK 2022 in Qatar is de marktwaarde van de Marokkaanse international Sofyan Amrabat sterk gestegen.
Voor het WK bedroeg de marktwaarde van Sofyan Amrabat 10 miljoen euro. Zijn waarde is in de afgelopen weken sterk gestegen en vraagt zijn club, Fiorentina, minstens 30 of 40 miljoen euro om hem te laten gaan.
Lees ook: Tottenham Hotspur wil Sofyan Amrabat contracteren
De marktwaarde van de Atlas Leeuwen is dus verviervoudigd. De verklaring hiervoor ligt in zijn prestaties op het WK. Hij was één van de beste spelers van het Marokkaans elftal, dat woensdag de halve finale verloor van Frankrijk.
Lees ook: Nordin Amrabat trots op broertje Sofyan
Het contract van de 26-jarige loopt bij Fiorentina nog tot de zomer van 2024. Voor Liverpool zou hij een goede optie kunnen zijn. De Engelse club is op zoek naar versterking.
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière