8 januari 2021 - 15:20 - Marokko
Een vrouw uit de stad Cheratte heeft haar man op nieuwjaarsdag vermoord met een keukenstamper. Het slachtoffer is in het Moulay Abdellah ziekenhuis in Mohammedia aan zijn verwondingen overleden.
Met Oud en Nieuw kwam de man in een dronken toestand naar huis. Zijn vrouw zei daar wat van en werd door hem in elkaar geslagen. Ze vluchtte vervolgens naar de keuken en pakte de keukenstamper om zichzelf te verdedigen. De man viel op de grond en de vrouw zag haar kans schoon om hem meerdere malen te raken met het keukengerei.
De vrouw heeft toen in verwarde toestand geprobeerd om het fatale incident op een overval te laten lijken. De politie kwam ter plaatse. De zwaar verwonde man naar het ziekenhuis gebracht, waar hij aan zijn verwondingen bezweek.
De vrouw heeft uiteindelijk de feiten bekend en is gearresteerd. Ze vertelde tijdens haar verhoor dat haar man meerdere malen veroordeeld was voor openbare dronkenschap.
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd