13 april 2024 - 07:00 - Economie
Luchtvaartmaatschappij Volotea breidt haar aanbod uit met een nieuwe route van Lille in Frankrijk naar Agadir in Marokko. De vluchten starten op 10 november 2024 en zullen elke zondag plaatsvinden.
Met deze nieuwe verbinding wil Volotea reizigers uit Noord-Frankrijk de kans geven om de "betoverende charme" van Agadir te ontdekken. "We zijn verheugd om deze nieuwe route naar Agadir te kunnen aanbieden vanuit Lille Airport", aldus Gilles Gosselin, verantwoordelijk voor Frankrijk bij Volotea. "Ons doel is om onze klanten steeds meer mogelijkheden te bieden om nieuwe bestemmingen te ontdekken, zeker in de wintermaanden. Deze nieuwe route toont onze toewijding aan het verbeteren van de connectiviteit tussen Noord-Frankrijk en populaire bestemmingen zoals Agadir."
Lees ook: Air Arabia Maroc bedient nu ook luchthaven Charleroi
De Lille-Agadir route is de 30e route van Volotea vanuit Lille Airport en de tweede naar Marokko, na Marrakech. De maatschappij vliegt vanuit Lille naar acht landen: Marokko, Frankrijk, Spanje, Griekenland, Italië, Kroatië, Bulgarije en Portugal.
Lees ook: Klacht tegen Royal Air Maroc
In 2024 zijn er in totaal 617.000 stoelen beschikbaar vanuit Lille Airport, een toename van 5% ten opzichte van het jaar ervoor. Voor de route naar Agadir zijn er meer dan 7500 plaatsen gepland.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Oneerlijke Concurrentie? Europa klaagt over Marokkaanse avocado-import
Marokko pompt honderden miljarden in transformatie
Doorbraak in Marokkaans gasproject in Tendrara
Grote Zwitserse groep vestigt zich in Marokko
Marokko zoekt LNG-terminal voor Nador West Med
Export watermeloenen naar EU, Marokko verliest
Woede in Casablanca om peperdure waterrekening
Sluiting B.Laban-winkels in Egypte door schadelijke bacterie: volgt Marokko?