11 april 2024 - 07:00 - Wereld
Goed nieuws voor reizigers die op zoek zijn naar een voordelige vlucht naar Marokko: Air Arabia Maroc vliegt vanaf 21 juni twee keer per week naar Oujda vanuit de luchthaven van Charleroi in België.
De komst van Air Arabia Maroc is een welkome aanvulling op het aanbod van de luchthaven. "Deze nieuwe maatschappij draagt bij aan de diversificatie van onze bestemmingen en diensten," aldus Philippe Verdonck, CEO van Brussels South Charleroi Airport (BSCA).
Lees ook: Nieuwe vluchten voor Air Arabia Maroc
De vluchten zullen worden uitgevoerd met Airbus A320-toestellen met een capaciteit voor 180 passagiers. De route wordt aangeboden van half juni tot half september.
Lees ook: Air Arabia Maroc vliegt rechtstreeks van Tetouan naar Amsterdam
Air Arabia Maroc is de zesde luchtvaartmaatschappij die zich vestigt op de luchthaven van Charleroi, na Ryanair, Wizz Air, Pegasus Airlines, Air Corsica en Volotea.
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België