20 mei 2020 - 13:20 - Marokkanen in het buitenland
Dinsdagochtend werden 120 Marokkaanse Nederlanders met bussen vanuit Nador naar Casablanca gebracht om er het vliegtuig naar Nederland te nemen.
Nadorcity bericht dat het vertrek van de bussen onder toezicht van de autoriteiten en de consul van Nederland in Nador gebeurde. De voertuigen vertrokken rond 7 uur ’s ochtends vanaf het busstation van Nador.
De reizigers mochten dezelfde dag nog op een repatriëringsvlucht naar Nederland stappen. Dat bericht de ambassade van Nederland in Marokko op sociale media.
Dinsdag vertrokken ook een zeventigtal Nederlanders met campers, auto’s of caravans met de veerboot naar Genua in Italië. Een ander veerboot met Nederlanders vertrekt donderdag naar Malaga in het zuiden van Spanje.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaanse diaspora: dit zijn de geldregels voor trips naar Marokko
Marokkaanse douane waarschuwt diaspora: dit mag niet mee in de bagage
Meer veerboten naar Marokko deze zomer
Frontex verscherpt toezicht op Marokkaanse diaspora
Marokkaanse diaspora: medicijnen mee naar Marokko? Dit moet je weten
Marhaba 2025: zo wordt jouw reis naar Marokko makkelijker
Marokko ontvangt 12 miljard dollar van diaspora