4 juli 2023 - 12:00 - Sport
De Marokkaanse voetbalbond (FRMF) heeft krachtig gereageerd en dreigt gerechtelijke stappen te ondernemen na de valse beschuldigingen die werden geuit tegen de Marokkaanse voetbalspeelsters die zich momenteel voorbereiden op het Wereldkampioenschap gepland in Australië en Nieuw-Zeeland.
In een verklaring veroordeelt de FRMF ten stelligste de beschuldigingen die door sommige pagina’s op sociale netwerken, met name Facebook, werden verspreid over de vermeende verdwijning van een aantal speelsters van het Marokkaanse vrouwenelftal.
Lees ook: Atlas Leeuwinnen kwalificeren zich voor WK-2023
Alle opgeroepen speelsters en alle leden van de staf van de Atlas Leeuwinnen zijn aanwezig in Zwitserland voor een vriendschappelijke wedstrijd, zo staat in de verklaring. De FRMF geeft aan alle mogelijke rechtsmiddelen te zullen gebruiken om de leden van het nationale vrouwenteam, en de Marokkaanse voetbalsector, te beschermen tegen valse beschuldigingen.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten