20 september 2018 - 10:40 - Economie
Het taxiplatform Heetch heeft besloten om zijn diensten in Rabat aan te bieden. In Casablanca is de dienst al een dik jaar aanwezig.
In totaal zullen 200 taxichauffeurs met het platform samenwerken in de Marokkaanse hoofdstad. Hun aantal zal in de komende maanden toenemen, aldus de groep. In Casablanca werkt Heetch al samen met ruim 4000 taxichauffeurs voor een totaal van 150.000 ritjes per maand.
De keuze van Rabat werd "zorgvuldig overwogen". Rabat is namelijk "de hoofdstad van Marokko en de twee grootste stad van het koninkrijk", aldus Teddy Pellerin, verantwoordelijke bij Heetch, in een verklaring aan l’Economiste.
In de komende maanden wenst Heetch zijn diensten in meerdere andere steden in Marokko aan te bieden.
Vermeldenswaardig is dat de concurrent van de groep, Uber, kort geleden Marokko had verlaten om juridische redenen.
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokko kiest voor nieuw belastingstelsel
Royal Air Maroc floreert, Air Algérie blijft achter
Chinese auto-invasie in Marokko baart zorgen
Marokko’s kostelijke strijd om oogsten te redden
Russische diesel via Marokko naar Spanje gesmokkeld
Slim belasting besparen op je woning in Marokko
Emirates werft massaal cabinepersoneel in Marokko
Hollands groen verovert Marokko!