11 oktober 2018 - 11:20 - Economie
Agadir wordt de vierde Marokkaanse stad met een Technopark. Na Casablanca, Rabat en Tanger krijgt de hoofdstad van de Souss-regio ook een ruimte om de oprichting van bedrijven te bevorderen.
Moroccan Information Technopark Company (MITC), het bedrijf dat Technoparken in Marokko beheert, bericht dat in een verklaring. De bedrijfsruimte zal naar verwachting in de loop van 2019 worden geopend en is onderdeel van het Industrieel plan 2014-2020.
Het Technopark van 10.000 m2 komt in de wijk Tilila Bab El Madina en zal tot 80 bedrijven kunnen hosten. Het doel is jonge en midden- en kleinbedrijven in de technologische sector een ruimte te geven om hun activiteiten te ontwikkelen.
Het project werd in samenwerking met het ministerie van Industrie, Investeringen, Handel en de Digitale Economie, de Regionale Raad van Souss-Massa en de Kamer van Koophandel, Industrie en diensten in Agadir ontworpen.
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Boycot doet Danone wankelen in Marokko
Goed nieuws voor Marokkaanse economie: dirham stijgt
TotalEnergies verkiest Marokko, onvrede in België
Turkse export van machines naar Marokko groeit fors
Grote Spaanse groep verlaat Marokko
Miljardenverlies voor Marokko door fraude met douanepapieren
Marokko koopt meeste Tunesische dadels op
Geld meenemen naar Marokko? Let op!