27 augustus 2020 - 14:30 - Marokko
De epidemiologische situatie in Marokko baart Spanje grote zorgen. De snelle toename van het aantal coronabesmettingen en de ontdekking van meerdere haarden is zorgwekkend.
Volgens El Païs hebben elf internationale experts gewaarschuwd voor de alarmerende situatie in sommige landen, waaronder Marokko, dat lang als een voorbeeld werd beschouwd in de strijd tegen de pandemie.
De plotse stijging van de besmetting- en sterftecijfers zijn volgens het rapport te wijten zijn aan een slecht beheer van de versoepeling van de noodtoestand, de afwezigheid van een mechanisme voor monitoring en de niet-naleving door burgers van barrière-gebaren.
Het Spaans blad stelt dat Marokko slecht uitgerust is vergeleken met zijn buren en moeilijkheden ervaart om de haarden die in Marrakech en Casablanca werden ontdekt onder controle te krijgen. Het koninkrijk zal een tweede, meer dodelijke golf, als gevolg moeilijk kunnen ontwijken.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd