24 september 2023 - 23:00 - Marokko
In Berrechid zijn twee gendarmes op heterdaad betrapt in het huis van een bekende bordeelhouder uit de stad. Er loopt een onderzoek naar hen.
Woensdag gingen twee gendarmes van een brigade van de Koninklijke Gendarmerie in de provincie Berrechid naar het huis van een bekende bordeelhouder uit de stad voor een nachtje feesten. Bij aankomst probeerden ze discreet te zijn door hun dienstauto op een afgelegen plek te parkeren en deze af te dekken met een zeil alvorens het bordeel binnen te gaan, meldt Assabah.
Lees ook: Vrouwelijk gendarme in Marokko geschorst wegens TikTok-video’s
Maar deze voorzorgsmaatregelen bleken tevergeefs. Denkend dat het om een gestolen auto ging, belde een nachtwaker het noodnummer van de Koninklijke Gendarmerie. Patrouilles van de Koninklijke Gendarmerie van Berrechid kwamen onmiddellijk ter plaatse en ontdekten dat het voertuig toebehoorde aan een brigade van de Koninklijke Gendarmerie van de provincie. Zij startten een onderzoek met succes. De twee gendarmes werden op heterdaad betrapt op ontucht in het bordeel. Een onderzoek is gaande naar de zaak.
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf