7 april 2022 - 10:20 - Wereld
Rusland heeft besloten om de vluchten met 52 landen te hervatten, waaronder Marokko. De vluchten waren vanwege de Covid-19 pandemie opgeschort.
Volgens de Russische premier Mikhaïl Michoustine volgt dit besluit op de verbetering van de epidemiologische situatie in het land. "Het aantal gevallen blijft dalen, wat betekent dat het tijd is om het aantal beschikbare bestemmingen uit te breiden voor Russische luchtvaartmaatschappijen," aldus Michoustine.
Lees ook: Royal Air Maroc versterkt vluchten naar Rusland
Vanaf "zaterdag 9 april zullen alle beperkingen op vaste en low-cost vluchten tussen Rusland en 52 landen worden opgeheven", meldt de toezichthouder van de Russische luchtvaart Rossaviatsia in een persverklaring.
Lees ook: Marokko niet op lijst "onvriendelijke" staten van Rusland
Naast Marokko staan ook meerdere Arabische landen op de lijst, met name Bahrein, Egypte, Irak, Koeweit, Libanon, Jordanië, Syrië, Saoedi-Arabië, Tunesië en Algerije.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit