3 juni 2021 - 16:20 - Wereld
Rusland heeft besloten zijn luchtverbindingen met Marokko, Libanon, het Verenigd Koninkrijk en verschillende Europese landen te heropenen. Deze routes waren opgeschort vanwege de coronapandemie.
"Rekening houdend met de verbetering van de epidemiologische situatie in het Verenigd Koninkrijk, hebben de autoriteiten besloten de schorsing van het luchtverkeer niet meer te verlengen". Deze aankondiging werd gedaan door het Russisch regeringsorgaan dat belast is met de bestrijding van Covid-19, geciteerd door Russische persbureaus. Het luchtverkeer is woensdag hervat.
Rusland kondigde ook aan dat de vluchten met Oostenrijk, Hongarije, Kroatië, Libanon, Marokko en andere landen vanaf 10 juni worden hervat. De schorsing van vluchten naar Turkije, een belangrijke toeristische bestemming voor Russen, is wel verlengd tot 21 juni.
Tot dusver heeft Rusland zijn grenzen geleidelijk heropend voor burgers uit ongeveer twintig landen.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval