26 november 2020 - 20:20 - Marokko
Er wordt een gerechtelijk onderzoek gestart naar de voormalige burgemeester van Laayoune El Marsa, Hassan Derham en een oud-politicus van de volkspartij USFP. Zij worden ervan verdacht fraude te hebben gepleegd met publiek geld.
De rechtbank in Marrakech roept zeventien mensen op. Sommige van hen zijn door het volk gekozen gemeenteraadleden en ambtenaren. Zij worden verdacht van fraude, valsheid in geschrifte en verduistering van overheidsgeld.
De voorzitter van het nationaal bureau voor bescherming van het publieke domein, Mohamed El Ghalloussi, meldt dat alle verdachten zich voor de rechter moeten verantwoorden. De verdachten moeten vragen beantwoorden over de fraude die op gemeentelijk niveau heeft plaatsgevonden.
Ghalloussi is blij met het onderzoek die is gestart. Hij geeft aan dat zijn organisatie de rechtszaak op de voet gaat volgen en hoopt op gerechtigheid.
Passagier verstoort vlucht honderden passagiers naar Marokko
Belagers Duitse toerist in Tanger gepakt dankzij camera’s
Glory-kampioen Tyjani Beztati stopt met kickboksen
Marokko op drempel van WK
Algerijnse komiek ’gelyncht’ om samenwerking met Marokkaanse rapper
België dichtbij erkenning Marokkaanse Sahara
Belagers Duitse toerist in Tanger gepakt dankzij camera’s
Groot project voor HSL-netwerk van start in Marokko
Drugsbaron in Marokko bedreigt...
Richkid rijdt gendarme aan en vlucht weg in Marokko
Soloreiziger Sarah wil niet meer weg uit Marokkaans dorp
Russen verruilen Turkije voor Marokko
Tanger krijgt "juweel" van het Afrikaans voetbal
Marokko begonnen met bouw ’s werelds grootste stadion