Marokko: jongeren opgepakt voor inrichten seksclub
De politie heeft zondag vijf verdachten, waaronder twee broers en twee jonge vrouwen, in Kenitra gearresteerd voor prostitutie.
20 mei 2020 - 18:40 - Marokko
De politie heeft zondag in Mdiq in het noorden van Marokko, een Spaanse Marokkaan een vijf Algerijnen gearresteerd voor het schenden van de noodtoestand, illegale immigratie, migrantensmokkel en verzet tegen de veiligheidsdiensten.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN had de Spaanse Marokkaan aan de vijf Algerijnse migranten beloofd hen te helpen om naar Europa te vertrekken in ruil voor 7000 euro.
De smokkelaar ontving het geld maar hield zich niet aan zijn belofte. De vijf migranten besloten zich te wreken en vielen hem op straat aan. De politie greep in om een einde te maken aan de rel, wat niet zonder moeilijkheden verliep. De zes arrestanten verzetten zich tegen de agenten en bekogelden hen met stenen en andere voorwerpen.
De zes verdachten werden in bewaring gesteld op bevel van het parket. Een onderzoek is aan de gang. De politie vermoedt dat de Spaanse Marokkaan lid is van een grotere organisatie die migranten naar Europa smokkelt.
Lees meer
De politie heeft zondag vijf verdachten, waaronder twee broers en twee jonge vrouwen, in Kenitra gearresteerd voor prostitutie.
Sinds de afkondiging van de sanitaire noodtoestand in Marokko werden ruim 46.000 mensen gearresteerd voor het schenden van de noodtoestand.
In een opvangcentrum voor migranten in Laayoune, in het zuiden van Marokko, zijn op vrijdag 1 mei rellen uitgebroken. Tientallen migranten probeerden uit het centrum te ontsnappen.
Drie vrouwen zijn afgelopen zondag in de wijk Hay Hassani in Casablanca gearresteerd voor het inrichten van een bordeel in een appartement.
Zeventien mensen zijn afgelopen woensdag door de verkeerspolitie in Casablanca gearresteerd voor hun deelname aan een race met motors en auto’s in de metropool.