Marokko: Algerijn in Berkane opgepakt
De politie heeft in het noorden van Marokko vier leden van een drugsorganisatie gearresteerd. Onder de verdachten bevindt zich een gezochte Algerijnse man.
9 juni 2020 - 18:30 - Marokko
De politie van Tan-Tan heeft zaterdag vier verdachten gearresteerd voor internationale drugssmokkel, dankzij een tip van de inlichtingendienst DGST.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden twee van de vier verdachten in Tan-Tan gearresteerd. Tegen beiden was een nationaal arrestatiebevel uitgevaardigd voor drugshandel. Tijdens hun arrestatie troffen de agenten 69.000 dirham aan.
Twee andere verdachten werden kort daarop in de gemeente El Ouatia, 25 kilometers ten zuiden van Tan-Tan, gearresteerd, aldus de DGSN.
Op 7 kilometers ten noorden van Tan-Tan ontdekten de agenten een opslagruimte van de bende in het midden van de woestijn. Een krachtige boot, twee bootmotors, 1,223 ton drugs, een jachtgeweer, kogels en een SUV werden in beslag genomen.
De verdachten zijn tussen 34 en 38 jaar en werden alle vier in bewaring gesteld. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
De politie heeft in het noorden van Marokko vier leden van een drugsorganisatie gearresteerd. Onder de verdachten bevindt zich een gezochte Algerijnse man.
Een drugsdealer tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgegeven, is afgelopen vrijdag dankzij een tip van de inlichtingendienst DGST, door de politie van Casablanca...
Drie verdachten werden dinsdag in Salé gearresteerd voor hun betrokkenheid bij de vluchtpoging van een motorbakfiets enkele dagen geleden.
De politie geeft zondag in het zuid-Marokkaanse Guelmim een grote drugsmokkel tegengehouden. Ruim drie ton cannabis werd in een vrachtwagen gevonden.
Zes verdachten zijn begin deze week door de politie in Casablanca gearresteerd voor de handel van drugs en psychotrope pillen.