Tanger Med: 190 kilo drugs in autowrak gevonden
De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben in de haven Tanger Med de smokkel van 190 kilo drugs naar Spanje voorkomen.
13 mei 2020 - 13:20 - Marokko
De veiligheidsdiensten in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko hebben maandag de smokkel voorkomen van 25,5 kilo cocaïne.
De drug werd in een vrachtwagen afkomstig uit Europa onderschept dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst DGST.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN was de drug onder de bestuurderscabine verborgen. De bestuurder, een 42-jarige Marokkaan, werd gearresteerd en in bewaring gesteld.
Een onderzoek is aan de gang naar de herkomst en bestemming van de cocaïne en de eventuele banden van de bestuurder met internationale drugsorganisaties.
Lees meer
De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben in de haven Tanger Med de smokkel van 190 kilo drugs naar Spanje voorkomen.
De havenpolitie heeft zondag in samenwerking met de koninklijke gendarmerie, ruim 11 kilo cocaïne in beslag genomen in de haven Tanger Med.
Dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst DGSN werden vier verdachten, waaronder een Franse Marokkaan en een vrouw, tijdens een gezamenlijke antidrugsactie van de...
Een routine controle operatie van de Marokkaanse douane heeft donderdag tot de inbeslagneming van 920 kilo cannabis geleid.
Een Belgische Marokkaan is zaterdag door de veiligheidsdiensten in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, met 16 kilo cocaïne betrapt.