19 februari 2024 - 11:00 - Cultuur
De Marokkaanse publieke omroep Al Aoula heeft voor de komende Ramadanmaand een gevarieerd programma samengesteld met series, documentaires, religieuze programma’s en amusement voor alle leeftijden.
Tijdens de Ramadan zullen kijkers kunnen genieten van verschillende nieuwe series, waaronder "Dar Nsa" van regisseur Samia Akkrariou met bekende acteurs als Nora Skali, Meryem Zaimi en Fatimzahra Qanboua. Ook zijn er nieuwe seizoenen van populaire series zoals "Fouk Selk", "Jnyen" en "Hrir Sabra".
Lees ook: Marokkanen vrezen dure Ramadan zonder traditionele sardine
Naast drama is er ook ruimte voor humor met series als "Ouled Izza", "Ach Hada" en de tweede seizoen van "Salah et Fati". De programmering is divers en gericht op alle doelgroepen.
Informatie en cultuur nemen een belangrijke plaats in met documentaires zoals "Anmougar", "Amalay", "Ard Al Baraka" en "Abak Attourath". Er zijn ook programma’s die de Marokkaanse geschiedenis en waarden belichten. Spirituele, religieuze en sociale thema’s komen aan bod in diverse programma’s. Gezondheidsprogramma’s zoals "Ousrati" en "Shiha Labass" helpen kijkers om een gezonde Ramadan te beleven.
Voor de jongste kijkers is er de 3D-animatieserie "Chniwla et Bobrice", gebaseerd op de Marokkaanse cultuur. Jongeren kunnen ook hun talenten tonen in de programma "Wlidat Bladi".
Lees ook: Wanneer begint de Ramadan 2024 in Marokko?
Koken is een belangrijk onderdeel van de Ramadan en Al Aoula helpt kijkers met de culinaire show "Chhiwa maa star". Humor en amusement komen aan bod met 100% Marokkaanse films zoals "30 melyoun", "Jereb Tchouf" en "Batima 42", en programma’s zoals "Jmaatna Zina".
Love Island sterren op vakantie in Marrakech
Studenten opgepakt na oproep tot boycot Carrefour Tetouan
Marokkanen klagen over discriminatie in hotels
Mokaddem gewond na aanval op zeedijk Tanger
Royal Air Maroc helpt gestrand gezin van negen in Canada
Kwart Marokkanen keurt geweld tegen vrouwen goed
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Douzi trekt grens na online roddels over privéleven
Latifa Raafat onthult cruciale rol Koning Hassan II in haar leven
Grote Bollywood-productie in Marokko opgenomen
Zangeres Vitaa openhartig over haar leven als moslima
Historische kaart legt ongelofelijke reis Ibn Battuta vast
Amerikaanse realitysterren strijken neer in Marokko
Releasedatum Mocro Maffia spin-off ’Tonnano’ bekend