Zwaar verkeersongeval nabij Youssoufia, meerdere doden
Zes mensen zijn omgekomen en elf anderen zijn gewond geraakt, waarvan zes in kritieke toestand, bij een ernstig verkeersongeval in Atiamim, in de provincie Youssoufia.
- Marokko
Otman, een 26-jarige Marokkaan die in Duitsland woont, is donderdag om het leven gekomen bij een verkeersongeval op de A-355 in Spanje. Het voertuig waarin hij met vrienden zat, botste tegen een vrachtwagen.
Otman was net 26 jaar geworden. Hij werkte al een tijdje in een sportwinkel in de Duitse stad Kleef, gelegen in de regio Düsseldorf, aan de grens met Nederland. Hij was op vakantie in Spanje en was onderweg naar Coín met een vriend die werkte in een van de meest gerenommeerde strandclubs van Marbella.
Lees ook: Marokkaan komt om bij ernstig ongeval in Frankrijk
De auto van Otman en Antonio botste voor een nog onduidelijke reden tegen een vrachtwagen. Beide jongemannen waren op slag dood. De vrachtwagenchauffeur raakte ernstig gewond en werd naar het ziekenhuis gebracht, meldt Malaga Hoy.
Lees ook: Marokkaanse gemeenschap in rouw na dodelijk ongeval Tarik (17) in Nederland
Twee andere passagiers werden door de hulpdiensten bevrijd. De vrachtwagen vloog door de klap in brand. De A-355 werd urenlang gesloten voor het verkeer. Otman moest zaterdag naar Duitsland terugvliegen.
Lees meer
Zes mensen zijn omgekomen en elf anderen zijn gewond geraakt, waarvan zes in kritieke toestand, bij een ernstig verkeersongeval in Atiamim, in de provincie Youssoufia.
In Tetouan is een vrouw overleden en zijn acht andere passagiers gewond geraakt, waarvan twee ernstig, bij een verkeersongeval met een bus van openbaar vervoersbedrijf Vitalis.
De Spaanse Guardia Civil heeft een verdachte gearresteerd voor de diefstal van een vrachtwagen vol met paprika’s afkomstig uit Marokko, in de gemeente Huétor Tájar bij Granada.
Een man van Marokkaanse afkomst uit het Spaanse El Ejido bij Almería, is afgelopen zondag bij een zwaar verkeersongeval omgekomen op de Èbre-snelweg (A-68).
Op de snelweg tussen Marrakech en Agadir heeft zich zondag een ernstig ongeval voorgedaan. Deze gebeurde ter hoogte van het dorp Draa, vlakbij Imintanout.