5 augustus 2021 - 12:00 - Cultuur
De opnames van de verfilming van Paulo Coelho’s bestseller "The Alchemist", moesten in september van start gaan in Marokko, maar dat wordt nu uitgesteld. Dat meldt de Marokkaans-Amerikaanse acteur Youssef Kerkour in een verklaring, overgenomen door SNRTnews.
De opnames van "De Alchemist" in september worden uitgesteld tot een latere datum. Dit nieuws wordt bevestigd door Zak Production, de productiemaatschappij van de film. "Inderdaad, de opnames van de film zijn uitgesteld, maar we kunnen niet ingaan op de reden hiervoor," zegt een verantwoordelijke van het bedrijf.
Lees ook: The Alchemist in Marokko verfilmd voor 200 miljoen dirham
In de film, die in 2022 te zien zal zijn, zijn er rollen weggelegd voor onder meer acteurs Sebastian De Souza, Tom Hollander, Shohreh Aghdashloo, Jordi Molla, Youssef Kerkour (die genomineerd is voor een BAFTA Award, de prestigieuze Britse filmprijs) en de bekende Palestijnse acteur Ashraf Barhom.
The Alchemist volgt een jonge Andalusische herder, genaamd Santiago, op zijn epische zoektocht naar een schat die zijn leven zal veranderen. Het boek is een internationale bestseller en een geliefd literair werk. De cast en crew van de film zijn representatief en ook de setting van het verhaal in Spanje en Noord-Afrika is authentiek.
Lees ook: Marokko vreedzaamste land van Noord-Afrika
Van het befaamde boek zijn meer dan 100 miljoen exemplaren verkocht in 56 talen en het beschikt over het Guinness World Record voor het meest vertaalde werk van een levende auteur, wat ook duidt op een potentieel wereldwijd publiek voor de verfilming. De Braziliaanse auteur verkocht de rechten voor het boek in 1994 aan Warner Bros, voor een bedrag van 250.000 dollar.
Koning Mohammed VI onthult "Atlantisch Initiatief" voor Afrikaanse landen
Verrassend: Marokko scoort laag op gastvrijheid
Ontdekking in Marokko herschrijft einde dinosauriërs
Marokko’s nieuwe arsenaal: Drones en raketten van Israël en VS
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Knapste politieagent van Marokko gaat viraal
Geliefde Marokkaanse presentatrice Kaoutar Boudarraja overleden
Latifa Raafat voor de rechter
Ragheb Alama: "Harira, tajine en thee in Marokko"
Ophef in Tanger om kus tijdens opnames film
Rosalía smoorverliefd op Marokkaanse stad
50 Cent deelt unieke beelden van trip in Marokko (video)
Marokkaanse mikpunt van haat na dans met Tayc in Casablanca (video)
Rapper 50 Cent laat Rabat daveren (video)