14 november 2021 - 11:30 - Marokko
De politie heeft in Tanger een vrouw gearresteerd die zich als een plaatselijke verantwoordelijke voordeed. Samen met haar medeplichtige, die een legeruniform droeg, lichtte ze handelaren in de stad op.
Al Akhbar bericht dat de meest slachtoffers straatventers zijn die hun goederen op willekeurige plekken in de stad verkochten, zonder vergunning om dit te doen. Beelden van bewakingscamera’s leidden tot de identificatie van de hoofdverdachte.
Lees ook: Tanger: politie arresteert meerdere oplichters in één week
De vrouw werd gelokaliseerd en gearresteerd. Ze werd voor de rechter geleid, aangeklaagd voor identiteitsdiefstal en oplichting en in voorlopige hechtenis genomen.
Lees ook: Diplomaten in Tetouan waren oplichters
Het blad meldt dat de medeplichtige van de vrouw actief wordt gezocht. De politie wil hem ook ondervragen over de leverancier van het uniform dat hij droeg. Het onderzoek loopt nog. De twee werkten vermoedelijk samen met nog meer mensen.
WiFi-diefstal van buren: Marokko enig Afrikaans land in top 5
Veel steun voor Adil El Arbi en Bilall Fallah
Anadolu-persagentschap ontmoet wereld-Marokkanen
Verplichte vaccinatiepas belemmering voor Marokkaanse reizigers
Nederland "narcostaat 2.0" door Mocromaffia
Marokko keurt uitlevering Franse hacker aan VS goed
WiFi-diefstal van buren: Marokko enig Afrikaans land in top 5
Verplichte vaccinatiepas belemmering voor Marokkaanse reizigers
Marokko keurt uitlevering Franse hacker aan VS goed
Magistraat vervolgd voor overspel in Casablanca
Israëlische aanvallen op Gaza: Marokkanen veroordelen "neutraliteit" regering
Arrestaties tijdens viering Asjoera in Marokko
"Mohammed VI moderniseerde Noord-Marokko om Sebta en Melilla te verstikken"
Marokko kampt met ergste droogte in 30 jaar