25 september 2022 - 08:00 - Wereld
Naoufal, een 8-jarige jongetje uit Amsterdam, is zaterdag teruggevonden. De jongen werd sinds vrijdagavond vermist. Hij was in de namiddag van huis vertrokken en was ’s avonds niet teruggekeerd.
De politie had zaterdagochtend om 8:00 uur een amber alert uitgegeven. De politie vreesde voor het welzijn van de jongen en had een helikopter ingezet boven Noord-Amsterdam, waar Naoufal voor het laatst was gezien.
Lees ook: Casablanca: vermiste minderjarige teruggevonden
Later in de dag liet de politie via sociale media weten dat Naoufal in goede gezondheid is teruggevonden. Waar hij werd gevonden wil de politie niet zeggen. "Vanwege privacy kunnen we er verder niet veel over kwijt. Ook niet waar hij precies is aangetroffen. Het belangrijkste is dat hij in goede gezondheid is teruggevonden," aldus een politiewoordvoerder.
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt