19 juni 2015 - 15:00 - Marokko
De sanitaire diensten van Melilla hebben maatregelen getroffen nadat meerdere gevallen van hondsdolheid werden ontdekt. Volgens de plaatselijke autoriteiten waren de honden afkomstig uit Marokko.
In slechts enkele weken tijd werd er in de enclave melding gedaan van vier honden met rabiës. De autoriteiten vrezen nu dat er tijdens de drukke zomerperiode meer zieke dieren vanuit Marokko naar Melilla worden meegenomen.
Politieagenten en een hondenbrigade werden bij de grenzen van de enclave ingezet om zwerfhonden op te sporen. Inwoners wordt aangeraden om niet in de buurt van deze dieren te komen.
Hondsdolheid is zeer besmettelijk en kan door zieke dieren gemakkelijk aan de mens worden overgedragen. Wanneer men besmet wordt moet men zich laten behandelen ook al is men tegen de ziekte gevaccineerd.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht