Dode baby gevonden in ziekenhuistoilet Casablanca
In het Ibn Roshd ziekenhuis in Casablanca is begin deze week een dode baby gevonden in een toilet. Het kindje werd door een kuisvrouw in een vuilbak ontdekt.
- Marokko
Een kindje van vier is twee dagen nadat hij was gebeten door een hond met hondsdolheid in een ziekenhuis in Casablanca overleden.
Het kindje speelde zoals gewoonlijk met andere kinderen in een dorpje in de regio van Tafraout toen een straathond hem aanviel en in het gezicht beet.
Volgens Al Massae werd het kind eerst naar een ziekenhuis in Agadir vervoerd. Toen bleek dat hij met rabiës was besmet werd hij naar een ziekenhuis in Casablanca overgebracht waar hij zondag overleed.
In Marokko worden jaarlijks een twintigtal gevallen van hondsdolheid gemeld. Op het platteland maar ook in steden leven honderden straathonden. Het gevaar op ziektes en dodelijke virussen blijft als gevolg dreigen.
Lees meer
In het Ibn Roshd ziekenhuis in Casablanca is begin deze week een dode baby gevonden in een toilet. Het kindje werd door een kuisvrouw in een vuilbak ontdekt.
Een pitbull heeft eerder deze week politiemensen aangevallen toen ze een voortvluchtige crimineel wilden arresteren in El Jadida.
Essaouira wordt opgeschud door de zaak van de kleine Rayan. De peuter raakte ernstig verminkt na een aanval door een pitbull.
In het Marokkaanse Tiznit is een 2-jarig kindje in een wasmachine gestorven. Volgens Al Akhbar was het spelend kind in de trommel gekropen.
In het Marokkaanse Tetouan is een kindje dinsdag overleden na door een kat met rabiës te zijn gebeten.