Zoeken

Marokko: ruim 2000 voertuigen in beslag genomen in week tijd

30 augustus 2018 - 12:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN heeft de nieuwste cijfers over het aantal ongevallen en verkeersdoden in Marokko vrijgegeven.

In de week van 20 tot 26 augustus kwamen 22 mensen om en raakten 1623 mensen gewond, waarvan 81 ernstig, bij 1145 verkeersongevallen in stedelijk gebied.

De meeste ongevallen werden veroorzaakt door niet-naleving van de voorrang, onoplettendheid van bestuurders en voetgangers, snelheid, richtingverandering zonder te waarschuwen, roekeloos rijgedrag en een slechte kennis van het voertuig.

In dezelfde periode werden 16.613 verkeersboetes uitgedeeld en 4138 proces verbalen aan de justitie voorgelegd. Dezelfde week werden tevens 12.430 boetes betaald voor een bedrag van 2.763.425 dirham.

Volgens de DGSN werden ook 2114 voertuigen in beslag genomen, 1974 rijbewijzen ingetrokken en mogen 95 voertuigen definitief niet meer rijden.

Lees meer

Marokko: ruim 30.000 boetes in week tijd

De Marokkaanse politie heeft in de week van 5 tot 11 november ruim 30.000 verkeersboetes uitgedeeld in stedelijke gebieden.

Marokko: 14 doden en ruim 1800 gewonden in week tijd

In Marokko kwamen in slechts één week tijd 14 mensen om bij verkeersongevallen. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Marokko: 19 doden in week tijd bij verkeersongevallen

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft gegevens vrijgegeven over verkeersongevallen in Marokko in de week van 4 tot 10 maart.

Marokko: 24 doden en bijna 2000 gewonden bij verkeersongevallen in week tijd

Marokkaanse wegen blijven extreem gevaarlijk. Dat blijkt uit nieuwe cijfers van de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Marokko: ruim 30.000 boetes en 4600 inbeslagnemingen van voertuigen in week tijd

In de week van 13 tot 19 augustus 2018 werden ruim 30.000 boetes door de politie in Marokko uitgedeeld. Dat bericht de DGSN.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team