Zoeken

Marokko: 24 doden en bijna 2000 gewonden bij verkeersongevallen in week tijd

11 oktober 2018 - 16:40 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Marokkaanse wegen blijven extreem gevaarlijk. Dat blijkt uit nieuwe cijfers van de nationale veiligheidsdienst DGSN.

In de week van 1 tot 7 oktober 2018 kwamen volgens de dienst 24 mensen om en raakten 1931 mensen gewond, waarvan 78 ernstig, bij 1515 verkeersongevallen.

Deze ongevallen zijn zoals gewoonlijk te wijten aan menselijke fouten van zowel voetgangers als automobilisten. Enkele van deze fouten zijn het niet respecteren van de verkeerslichten, stoptekens en voorrangen, een slechte controle van het voertuig, te snel, op de linkerrijstrook, in de tegenovergestelde richting of onder invloed van alcohol rijden en fout inhalen.

In dezelfde week werden 4839 voertuigen door de politie in beslag genomen, 5729 rijbewijzen ingetrokken en 119 voertuig definitief van de weg gehaald.

Lees meer

Marokko: 14 doden en ruim 1800 gewonden in week tijd

In Marokko kwamen in slechts één week tijd 14 mensen om bij verkeersongevallen. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Schrikwekkende cijfers over verkeersongevallen in Marokko

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft cijfers vrijgegeven over het aantal verkeersongevallen die vorige week werden gemeld.

Dodelijke week op Marokkaanse wegen

Marokkaanse wegen blijven even gevaarlijk zoals de nieuwe cijfers van de nationale veiligheidsdienst DGSN aantonen.

Marokko: 17 doden en 1957 gewonden in week tijd

Marokkaanse wegen blijven extreem gevaarlijk. Nieuwe gegevens van de nationale veiligheidsdienst DGSN komen dat opnieuw bevestigen.

Marokko: 17 doden en 1900 gewonden in week tijd

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft nieuwe cijfers vrijgegeven over de verkeersongevallen in de week van 15 tot 21 april in Marokko.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team