Zoeken

Marokko: zoveel brachten verkeersboetes vorige week op

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft de cijfers vrijgegeven omtrent verkeersongevallen in de week van 28 januari tot 3 februari 2019.

In deze periode werden 1321 verkeersongevallen in stedelijk gebied geregistreerd. Daarbij vielen 19 doden en 1695 gewonden, waarvan 65 ernstig.

Volgens de DGSN zijn het merendeel van de ongevallen te wijten aan de niet-naleving van de voorrang, onoplettendheid van bestuurders en voetgangers, snelheid, richtingverandering zonder te waarschuwen, roekeloos rijgedrag en een slechte kennis van het voertuig.

In dezelfde week werden 34.336 boetes uitgeschreven, 10.703 proces verbalen aan de justitie voorgelegd en 23.633 boetes betaald voor een totaal bedrag van 5.217.000 dirham. Ook werden 4070 voertuigen in beslag genomen.

Lees meer

Marokko: wegen blijven bloedbad

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft cijfers vrijgegeven van de ongevallen in stedelijk gebied tussen 5 en 11 augustus 2019.

Marokko: 32 verkeersdoden en 1800 gewonden in week tijd

In Marokko zijn in de week van 17 tot 23 december 32 mensen bij verkeersongevallen omgekomen. In dezelfde periode raakten 1800 weggebruikers gewond.

Marokko: 17 doden en 1900 gewonden in week tijd

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft nieuwe cijfers vrijgegeven over de verkeersongevallen in de week van 15 tot 21 april in Marokko.

Marokko: 928 gewonden en 7 doden bij verkeersongevallen in één week

In Marokko werden in de week van 1 tot 7 juni, 728 verkeersongevallen in stedelijk gebied geregistreerd.

Marokko: 19 verkeersdoden in week tijd

In Marokko werden vorige week 1403 verkeersongevallen geregistreerd. Daarbij vielen 19 doden en 1929 gewonden, waarvan 79 ernstig.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team