Zoeken

Marokko: terreurverdachte pleegt twee maanden voor vrijlating zelfmoord

13 mei 2020 - 20:00 - Marokko

Een terreurverdachte die in Marokko tot 10 jaar gevangenisstraf was veroordeeld en over twee maanden vrij moest komen, heeft zelfmoord gepleegd in zijn cel.

Volgens de directie van de Toulal 2 gevangenis in Meknes, werd de gedetineerde zondagavond rond 21 uur dood aangetroffen in zijn cel. Hij had zichzelf opgehangen.

Het slachtoffer gebruikte enkele kledingstukken die hij aan de tralies van het raampje van zijn cel had vastgebonden, om zichzelf van het leven te beroven.

De gevangenisdirectie stelt dat de man werd behandeld voor psychische problemen en regelmatig bezoek kreeg van zijn familie. Hij gedroeg zich in de afgelopen weken normaal en had goede contacten met de andere gevangenen en het gevangenispersoneel.

Het parket en de familie van de man werden op de hoogte gebracht van zijn overlijden. Een onderzoek is aan de gang.

Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl

Lees meer

Koppel in Tetouan pleegt zelfmoord nadat familie huwelijk weigert

Een jong koppel geeft in Jbel Lahbib in Tetouan samen zelfmoord gepleegd omdat hun families hen geen toestemming hadden gegeven om te trouwen.

Hoofdinspecteur Marokkaanse politie pleegt zelfmoord

En hoofdinspecteur van de Marokkaanse politie heeft zelfmoord gepleegd met het dienstwapen van zijn collega.

Gedetineerde pleegt zelfmoord in gevangenis Meknes

Een gedetineerde die vastzat voor zijn betrokkenheid bij terroristische daden, heeft afgelopen weekend zelfmoord gepleegd in de gevangenis Toulal 2 in Meknes.

Zelfmoord in paleis Koning Salman in Tanger

Een militair heeft zaterdagochtend zelfmoord gepleegd in het paleis van Koning Salman van Saoedi-Arabië in Tanger.

Marokko: zestiger steekt vrouw neer en pleegt zelfmoord

Een 67-jarige man heeft dinsdag zelfmoord gepleegd in zijn huis in Fez na zijn vrouw met een mes te hebben aangevallen.

Marokko: meisje (17) pleegt net voor eindexamen zelfmoord

Een 17-jarige leerlinge heeft enkele dagen geleden in het huis van haar ouders in Tifelt zelfmoord gepleegd.

Man die gratie kreeg van Koning Mohammed VI pleegt zelfmoord

Een gedetineerde aan wie Koning Mohammed VI enkele dagen geleden, net als aan 5653 andere gevangenen gratie had verleend, heeft zelfmoord gepleegd.

Jonge vader pleegt zelfmoord in Azilal

Een 28-jarige man is begin deze week dood aangetroffen in zijn huis in douar Zeroualt Agmir in Azilal.

Verpleger pleegt zelfmoord en laat drie kinderen achter in Nador

Een verpleger van rond de vijftig jaar heeft enkele dagen geleden zelfmoord gepleegd in Nador, in het noorden van Marokko.

Marokko: terreurverdachte pleegt zelfmoord in cel

Een man die voor terroristische activiteiten vastzat heeft donderdag rond 8 uur ’s ochtends zelfmoord gepleegd in zijn cel in de gevangenis Tiflet 2.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team