Marokko: man steekt vrouw en schoonfamilie neer en pleegt zelfmoord
Een man heeft zelfmoord gepleegd na zijn vrouw, haar ouders en broer met een mes te hebben aangevallen in het Marokkaanse Fez.
- Marokko
Een 28-jarige man is begin deze week dood aangetroffen in zijn huis in douar Zeroualt Agmir in Azilal.
Het slachtoffer, vader een peuter van 2 jaar, hing zichzelf met een koord op in zijn slaapkamer.
Barlamane bericht dat de jongeman psychische problemen had. Familieleden ontdekten zijn levenloos lichaam.
De Koninklijke gendarmerie werd op de hoogte gebracht. Het parket heeft een onderzoek en een autopsie om de doodsoorzaak te bevestigen bevolen.
Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl
Lees meer
Een man heeft zelfmoord gepleegd na zijn vrouw, haar ouders en broer met een mes te hebben aangevallen in het Marokkaanse Fez.
Een vader van zeven kinderen heeft afgelopen zaterdag zelfmoord gepleegd in zijn huis in Al Hoceima.
Een jongetje van slechts 3 jaar is afgelopen zaterdag in de regio van Azilal overleden na door een giftige schorpioen te zijn gestoken.
Een 17-jarige leerlinge heeft enkele dagen geleden in het huis van haar ouders in Tifelt zelfmoord gepleegd.
Een moeder van drie jonge kinderen heeft vorige week in haar huis in de wijk Oued Eddahab in Azilal zelfmoord gepleegd.