18 mei 2020 - 18:20 - Marokko
Een jong koppel geeft in Jbel Lahbib in Tetouan samen zelfmoord gepleegd omdat hun families hen geen toestemming hadden gegeven om te trouwen.
Volgens Rue20 had de familie van de jonge vrouw kort geleden een huwelijksaanvraag van haar grote liefde geweigerd. De twee besloten zichzelf van het leven te beroven om samen te blijven.
De lichamen van de twee geliefden werden door enkele bewoners van Jbel Lahbib opgehangen aan een boom gevonden. Volgens het medium was de jongeman 18 jaar.
Forensisch onderzoek heeft intussen de zelfmoorden bevestigd en uitgesloten dat de twee met geweld om het leven waren gekomen. De koninklijke gendarmerie doet onderzoek naar de zaak.
Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd