11 september 2020 - 11:00 - Marokko
Een arts in een kliniek in El Jadida eist van de familie van een overleden patiënt maar liefst 8 miljoen dirham. De patiënt overleed na één nacht in de kliniek te hebben doorgebracht.
Volgens de arts had de overledene hem een cheque van 8 miljoen dirham als garantie gegeven om te worden verzorgd.
Assabah bericht dat de patiënt onwel was geworden en met spoed naar het ziekenhuis was afgevoerd. Hij had er bij zijn aankomst mee ingestemd de cheque uit te schrijven. Hij overleed echter de eerste nacht van zijn ziekenhuisopname.
Leden van de familie kregen kort na het overlijden van de patiënt het bezoek van een deurwaarder die op zoek was naar de man die de cheque had uitgeschreven. Hij kreeg toen te horen dat de man was overleden.
De vrouw van de overleden patiënt besloot aangifte te doen van fraude en vertrouwensmisbruik tegen de arts die de cheque had proberen te innen. Ze vertelde aan de politie dat haar man een cheque zonder dekking had uitgeschreven om te kunnen worden verzorgd en dat hij van plan was geweest de rekening van de kliniek in contant geld te betalen.
Alle eigendommen van het koppel werden door de justitie in beslag genomen. De zaak wordt door de rechtbank onderzocht.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor