5 oktober 2021 - 16:40 - Marokko
Een ruzie tussen de imam en de muezzin van een moskee in Temara is uit de hand gelopen. De muezzin werd mishandeld en moest naar het ziekenhuis worden afgevoerd.
Assabah bericht dat de twee ambtenaren van het ministerie van Haboes en Islamitische zaken net na een gebed ruzie kregen. De muezzin werd in het gezicht geslagen en moest met meerdere gebroken tanden en verwondingen aan het gezicht naar het ziekenhuis worden gebracht.
Lees ook: Marokko: imam en muezzins geschorst na verkiezingspleidooi in moskee
Getuigen van de ruzie stellen dat de imam de muezzin altijd slecht heeft behandeld en met hem weigerde samen te werken. Het slachtoffer heeft aangifte gedaan. De politie van Temara doet onderzoek naar de zaak.
Lees ook: Marokko: imam doodgestoken in Sidi Ifni
De regionale afdeling van het ministerie van Haboes en Islamitische zaken van Skhirat-Temara werd op de hoogte gebracht van het incident. Er werd een poging gedaan om de imam en de muezzin te verzoenen. Leden van het ministerie bezochten de muezzin in zijn huis in Ain Aouda om hem te overtuigen om zijn klacht in te trekken, tevergeefs.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk