7 december 2023 - 10:00 - Marokko
In een moskee in de regio van Marrakech heeft zich een tragisch incident voorgedaan. Een 80-jarige muezzin, die diensten leidde in een douar, heeft zelfmoord gepleegd.
Volgens bronnen van Assabah vond het incident afgelopen maandag plaats. Na het verrichten van de oproep tot gebed, zoals hij dagelijks deed, werd de muezzin verondersteld de moskee te sluiten, samen met de imam. Toen de muezzin niet verscheen, ging de imam terug naar binnen en trof hem dood aan. De oude man had zichzelf opgehangen.
Lees ook: Vechtende muezzins in moskee in Fez gefilmd
De hulpdiensten werden gewaarschuwd en kwamen ter plaatse. Lokale verantwoordelijken arriveerden kort daarna, gevolgd door de gendarmerie. Na de eerste vaststellingen werd het lichaam overgebracht naar het ziekenhuis voor een autopsie.
Lees ook: [->23113
Volgens getuigenissen verzameld door de krant was de muezzin de laatste tijd erg in zichzelf gekeerd.
Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl
Ranking waarschuwt toeristen voor voedselvergiftiging in Marokko
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
De stad die Churchill en Roosevelt verenigde: Marrakech onthult geheimen
Dringende oproep aan Koning Mohammed VI
Van autowasser tot miljonair: mysterie rond Marokkaans parlementslid
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Ranking waarschuwt toeristen voor voedselvergiftiging in Marokko
De stad die Churchill en Roosevelt verenigde: Marrakech onthult geheimen
Dringende oproep aan Koning Mohammed VI
Van autowasser tot miljonair: mysterie rond Marokkaans parlementslid
Vergeet Marrakech, Tanger is dé nieuwe hotspot!
Drugsbaron mishandelt agent in Noord-Marokko, betaalt slechts één dirham
Strijd om laatste groene long: luxevilla’s bedreigen bos Tanger
Marokkaanse voetbalster zwemt naar Sebta