26 juli 2017 , 22:40 - Nawel Serdouni - Sport
De Marokkaanse voetbalbond FRMF heeft met de Rwandese voetbalbond Ferwafa een financieringsovereenkomst gesloten voor de bouw van een hotel.
Marokko zal 2,25 miljoen dollar in het project injecteren, 35% van het totaalbedrag dat in het hotel zal worden geïnvesteerd. De rest zal door de Wereldvoetbalbond FIFA worden gefinancierd. Dat meldt Ferwafa op zijn website.
Marokko is zeer betrokken bij de Rwandese voetbal. Vorig jaar kondigde het koninkrijk de bouw aan van een aantal sportfaciliteiten in Rwanda, waaronder meerdere stadions.
Een jaar eerder sloten de voetbalbonden van beide landen meerdere overeenkomsten met betrekking tot sportgeneeskunde, de organisatie van voetbalevenementen en de ontwikkeling van het voetbal en de sportfaciliteiten.
Van tv-finale in Marokko naar brunch in Waver: Fouzia is hit in België
Man gedood bij bezoek aan gewond meisje in ziekenhuis Tanger
Liefdesdrama loopt fataal af in Marokko, koppel opgepakt
Marokko onthult nieuw plan voor autonomie in de Sahara
Turkse restauranthouder in Marokko spil in internationaal drugsweb
Marokko zet zich schrap voor Eid ul-Adha, schapen goud waard
Hakim Ziyech vliegt solo: ophef in Marokko om privéjet naar Nederland
Marokko-Brazilië op WK 2026 onbetaalbaar: ticketprijzen exploderen
Marokko houdt vast aan Walid Regragui, koers naar WK begonnen
Arsène Wenger voorspelt: "Marokko pakt de wereldtitel"
Grote schoonmaak bij Marokkaans elftal na verloren Afrika Cup
Hervé Renard blikt met emotie terug op Marokkaanse jaren
Grote veranderingen verwacht in Marokkaanse WK-selectie
Stilte voor de storm bij Marokkaans elftal? FRMF zwijgt