14 juni 2020 - 21:40 - Marokko
Andrew Keith McNeill, een 60-jarige Brit uit Oadby, wordt in zijn land vervolgd voor het bezit van beelden van mishandelde kinderen. De zestiger zit sinds de sluiting van de grenzen vast in Marokko. Hij verscheen eerder deze week via videoconferentie voor de Britse justitie.
McNeill gaf tijdens de virtuele zitting de feiten toe. Volgens de Britse procureur Sally Bedford werden op een computer in de woning van de verdachte in Leicestershire, een twintigtal foto’s van mishandelde kinderen aangetroffen. De foto’s worden als "zeer ernstig" beschouwd.
In de woning van Andrew Keith McNeill werden ook cannabisplanten gevonden. De advocaat van de verdachte hoopt op een lichte straf daar zijn cliënt de feiten onmiddellijk en schriftelijk heeft toegegeven en altijd heeft meegewerkt aan het onderzoek.
Er bestaat volgens de raadsman ook geen twijfel over het feit dat de cannabisplanten enkel voor eigen gebruik bedoeld waren. De rechter verklaarde zich na de zitting onbevoegd en heeft de zaak naar de Crown Court in Leicester doorverwezen.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko