29 augustus 2022 - 19:40 - Wereld
Marokko heeft zaterdag aangekondigd dat het niet zal deelnemen aan de Noord-Afrikaanse Karate Kampioenschappen, die van 7 tot 11 september in Tunesië zullen worden gehouden.
In een verklaring die zaterdag werd vrijgegeven en door het persagentschap i werd verkregen, kondigt de Koninklijke Marokkaanse Federatie van Karate en aanverwante disciplines aan dat zij haar deelname aan het Noord-Afrikaanse Karate Kampioenschap heeft afgezegd. De reden is de ontluikende crisis tussen de twee landen rond de Sahara-kwestie
Lees ook: Tunesië nodigt Polisario-leider Brahim Ghali uit, Marokko roept ambassadeur terug
Hassan Tarek, ambassadeur van Marokko in Tunesië, werd vrijdag teruggeroepen nadat de Tunesische president Kais Saïed, de leider van het Polisario, Brahim Ghali, had ontvangen op de internationale conferentie van Tokio over Afrikaanse ontwikkeling (Ticad 8). De Tunesische ambassadeur werd vervolgens ook teruggeroepen uit Marokko.
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt