28 oktober 2022 - 12:00 - Cultuur
De Catalaanse gendarmerie Mossos d’Esquadra heeft woensdag rapper Morad gearresteerd voor zijn vermeende betrokkenheid bij het in brand steken van twee auto’s en twee containers in L’Hospitalet de Llobregat in Barcelona. De rechtbank besloot om hem een voorwaardelijke invrijheidstelling toe te kennen.
Naast deze aanklacht worden de rapper van Marokkaanse afkomst en twee anderen personen, er ook van beschuldigd in april vorig jaar een Catalaanse politiepatrouille beledigd te hebben in dezelfde stad, meldt El Confidencial.
Lees ook: Rapper Morad bekritiseerd om verdedigen Koning Mohammed VI
Morad is onder jongeren in Spanje één van de populairste muzikanten van het moment. Zijn liedjes krijgen miljoenen views op muziekplatforms. In een interview met La Sexta zei de rapper dat hij ongeveer een miljoen euro per jaar verdient aan de downloads van zijn nummers op Spotify of YouTube en aan concerten.
Lees ook: Concert rapper Morad opgeschort in Malaga
Deze zomer werd één van zijn concerten in Málaga opgeschort wegens de verstoring van de openbare orde. Het concert werd overspoeld door toeschouwers die aanzienlijke materiële schade veroorzaakten.
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Netflix kiest Marokko voor opnames nieuwe actieserie
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Nieuw powerkoppel: French Montana en prinses van Dubai bevestigen relatie (foto’s)
Spice Girl Mel B trouwt in Marokko
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
Beelden in Marokko opgenomen Nolan-film ’The Odyssey’ gelekt
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel