Marrakech: zestiger opgepakt voor pedofilie en drugshandel
De politie in Marrakesh heeft een man van in de zestig opgepakt wegens pedofilie en drugssmokkel. De verdachte is geen onbekende van de politie.
- Marokko
De anti-bende eenheid van de politie heeft de Marokkaanse ‘Pablo Escobar’ te pakken gekregen in het stadje Keliaa vlakbij Agadir. De man terroriseerde de gehele regio.
Er zijn tientallen arrestatiebevelen tegen de dertiger uitgegeven. Hij wordt verdacht van drugs- en alcoholsmokkel en bloedwraak. Zijn moeder staat bekend als de ‘ijzeren vrouw’ en is een paar maanden geleden gearresteerd.
Volgens website Agadir24 is oudste zoon van de ‘ijzeren vrouw’ tijdens een politie-inval opgepakt in het familiehuis. Grote hoeveelheden cannabis, marihuana en tabak werden in beslag genomen.
Drugsgeweld tussen drugsdealers komt vaker voor. Tijdens het politieverhoor viel de naam van de beruchte Colombiaanse drugbaron Pablo Escobar een paar keer.
Lees meer
De politie in Marrakesh heeft een man van in de zestig opgepakt wegens pedofilie en drugssmokkel. De verdachte is geen onbekende van de politie.
De lokale politie in Oujda ontkent de geruchten dat twee agenten van het anti-narcoticateam een partij cocaïne, die vernietigd moest worden, hebben omgewisseld voor kalk.
Een zeventigjarige vrouw uit Larache heeft afgelopen zondag haar eigen zoon doodgestoken. De vrouw is gearresteerd.
Mounir Erramach, een drugsbaron die ook de Marokkaanse Pablo Escobar wordt genoemd, is terug vrij na een gevangenisstraf van vijftien jaar te hebben uitgezeten.
De autoriteiten in Al Hoceima hebben 12 ton drugs verbrand op de grote markt van Boukidaren. De drug is afgelopen maanden in beslag genomen.