6 december 2020 - 22:20 - Marokko
Afgelopen woensdag heeft de lokale politie van Marrakech een 45-jarige vrouw en haar 27-jarige zoon gearresteerd. Zij hadden 6025 psychedelische pillen in hun bezit. Het tweetal werd door de inlichtingendienst DGST in de gaten gehouden.
In een persverklaring van de nationale veiligheidsdienst staat dat de verdachten een wasmachine vol psychedelische drugs per post hadden ontvangen. In de wasmachine werden 5699 pillen gevonden van het medicijn Rivotril.
In de woning van de familie werden nog eens 326 pillen gevonden tijdens een huiszoeking. Voornamelijk ecstasy en Rivotril zijn in beslag genomen.
Een politieonderzoek werd opgestart om alle betrokkenen in deze zaak op te pakken, meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget