26 december 2020 - 09:40 - Marokko
Een jongeman van Marokkaanse afkomst werd eerder deze week doodgeschoten tijdens een confrontatie tussen leden van twee drugsorganisaties in Sebta.
Tijdens een vuurgevecht tussen Marokkaanse maffiabendes die zich met drugshandel bezighouden in het district Principe, is een man omgekomen. Het slachtoffer werd door verschillende kogels geraakt en stierf tijdens zijn overbrenging naar het ziekenhuis.
Toen de politie in Principe aankwam, lag het lichaam van de Marokkaan midden op de weg, in een plas bloed. Over de mogelijke daders van de aanslag is niets bekend. Er zijn geen getuigen.
Tijdens het politieoptreden in dit zeer gevoelige deel van de enclave, werd een groot aantal wapens in beslag genomen.
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?