15 februari 2021 - 19:20 - Marokko
De Guardia Civil in Sebta heeft twee Marokkanen gearresteerd die met 35 kilo hasj vanuit Marokko naar de enclave waren gezwommen.
De Spaanse kustwacht bracht de twee Marokkaanse smokkelaars van 22 en 25 jaar oud, over naar haar basis. Daar merkten ze op dat de twee jonge mannen pakketten met ongeveer 35 kilo hasj bij zich hadden. Ze werden gearresteerd als vermoedelijke daders van een drugsmisdrijf.
Met het sluiten van de grenzen omwille van de noodtoestand is deze praktijk de laatste tijd gebruikelijk geworden. Verschillende Marokkanen zijn al in Sebta aangehouden voor drugshandel en veroordeeld tot een gevangenisstraf van meer dan drie jaar.
De twee Marokkanen zullen voor de rechter worden gebracht. De 35 kilo hasj die in beslag is genomen, werd gedeponeerd bij de bevoegde dienst van de regeringsdelegatie.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht