Marokkaans koppel omgekomen bij ontploffing vuurwerkopslagplaats in Spanje
Een Marokkaans koppel is woensdag omgekomen bij de ontploffing van een illegale opslagplaats voor vuurwerk in het Spaanse Tui.
21 maart 2018 - 12:00 - Marokko
Een Marokkaan heeft in het Italiaanse Castagnaro een heldendaad verricht door een bejaard koppel uit een brandend huis te halen.
Volgens TG Verona brak er maandag brand uit in de woning van het koppel. De Marokkaan liep voorbij toen hij de vlammen zag en belde eerst aan om de bewoners te waarschuwen. Toen niemand antwoordde klom hij over het hek en wist hij het koppel op tijd te waarschuwen. De man en zijn vrouw hadden niets gemerkt.
Het huis brandde volledig uit ondanks de snelle interventie van de brandweer. Het koppel werd uit voorzorg naar het ziekenhuis gebracht. Een onderzoek naar de oorzaak van de brand is aan de gang.
Lees meer
Een Marokkaans koppel is woensdag omgekomen bij de ontploffing van een illegale opslagplaats voor vuurwerk in het Spaanse Tui.
De vereniging "Ichraqat Amal" die jaarlijks de Miss Amazigh schoonheidswedstrijd organiseert, heeft zaterdag na de kroning van de nieuwe Miss Amazigh, een reis naar mekka...
Een rijke bejaarde Marokkaan uit het buitenland en zijn vrouw zijn het slachtoffer geworden van een gewelddadige overval in hun villa in Safi.
Een koppel uit Guelmim begrijpt nog steeds niet wat er is gebeurd. De vrouw beviel enkele dagen geleden in het Hassan II ziekenhuis in Agadir van een gezonde baby.
Een jongeman heeft zaterdagavond in Agadir een poging tot zelfverbranding gedaan vanwege problemen in zijn huwelijk.