Marokko: dit zijn de kandidates van Miss Amazigh 2018
Tien kandidates werden geselecteerd voor de finale van Miss Amazigh 2018. De jonge vrouwen zullen op zaterdag 13 januari aan de schoonheidswedstrijd deelnemen.
- Marokko
De vereniging "Ichraqat Amal" die jaarlijks de Miss Amazigh schoonheidswedstrijd organiseert, heeft zaterdag na de kroning van de nieuwe Miss Amazigh, een reis naar mekka geschonken aan een bejaard koppel.
Kelthoum en Regragui trouwden drie weken geleden in Ait Melloul. Een video van hun huwelijk ging viraal op internet. De twee leerden elkaar in een bejaardentehuis kennen.
Siham Elazzaoui, 24-jarige studente Economie, werd zaterdagavond tijdens de vijfde editie van de schoonheidswedstrijd tot de nieuwe Miss Amazigh 2968 verkozen.
Lees meer
Tien kandidates werden geselecteerd voor de finale van Miss Amazigh 2018. De jonge vrouwen zullen op zaterdag 13 januari aan de schoonheidswedstrijd deelnemen.
De Marokkaanse regering onderzoekt de mogelijkheid om van het Amazigh-Nieuwjaar een feestdag te maken.
Een Marokkaan heeft in het Italiaanse Castagnaro een heldendaad verricht door een bejaard koppel uit een brandend huis te halen.
Men is nooit te oud om te trouwen. Een bejaard Marokkaans koppel heeft dat aangetoond.
Siham Elazzaoui werd zaterdagavond tijdens een ceremonie in Agadir tot de nieuwe Miss Amazigh 2968 verkozen.