Zoeken

Man in haven Nador betrapt met 290 kilo drugs

2 augustus 2021 - 15:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In de haven van Nador is zaterdag een man gearresteerd met 290 kilo cannabis in zijn voertuig. De verdachte wilde Marokko aan boord van een veerboot verlaten.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd drug gevonden tijdens een gezamenlijke actie van de havenpolitie en de douane. De verdachte stond op het punt om naar Europa te vertrekken met de drug in zijn auto.

Lees ook: Wapens en drugs in beslag genomen in Nador

De drug werd in plakjes in de auto van de verdachte gevonden. De man werd gearresteerd en in bewaring gesteld op verdenking van internationale drugshandel. De politie vermoedt dat hij lid is van een internationale drugsorganisatie.

Lees meer

Wereld-Marokkaan met 920 kilo drugs in auto betrapt in Tanger

Een routine controle operatie van de Marokkaanse douane heeft donderdag tot de inbeslagneming van 920 kilo cannabis geleid.

Vier arrestaties na inbeslagname ton drugs in Errachidia

De politie heeft donderdag in Errachidia vier verdachte gearresteerd voor hun vermeende banden met een internationale drugsorganisatie.

Ruim 22 kilo cocaïne onderschept in Tanger Med

De politie heeft afgelopen donderdag in de haven Tanger Med een smokkelpoging van 22,8 kilo cocaïne verijdeld. De drug werd in een vrachtwagen voor internationaal vervoer met...

Europese Marokkaan opgepakt voor drugshandel in Nador

Een Franse Marokkaan is door de politie in Nador gearresteerd voor zijn betrokkenheid bij de internationale drugshandel. De verdachte wilde Marokko met de boot verlaten.

Cocaïne in vrachtwagen uit Spanje gevonden in Tanger Med

Een 54-jarige man is door agenten van de havenpolitie en de douane in Tanger Med gearresteerd voor internationale drugssmokkel.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team