6 oktober 2021 - 17:20 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft dinsdag in samenwerking met de inlichtingendienst DGST, twee verdachten in Nador gearresteerd voor hun vermeende lidmaatschap aan een internationale drugsorganisatie.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN vond de antidrugsoperatie plaats in de regio van Beni Chiker. In een bedrijfswagen werd 6 kilo cocaïne en 5 kilo heroïne gevonden, aldus de DGSN.
De bestuurder van het voertuig werd aangehouden. Zijn medeplichtige werd iets later in de regio van Rass Ouark gearresteerd. De DGST had de politie informatie doorgespeeld over twee huizen in Farkhana die tot de leider de drugsorganisatie zouden behoren. Deze verdachte zou naar het buitenland zijn gevlucht. Tijdens de doorzoeking van beide woningen werd beslag gelegd op twee auto’s en een geldbedrag dat vermoedelijk van de drugshandel afkomstig is.
De twee arrestanten werden in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek, concludeert de verklaring van de DGSN.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd