Zoeken

Spanjaard met 850 kilo drugs betrapt in Tanger Med

12 juli 2021 - 15:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In een vrachtwagen met buitenlands kenteken is in de haven van Tanger Med 850 kilo hasj gevonden. De antidrugsactie werd uitgevoerd door de politie in samenwerking met de douane.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de drug tijdens een routinecontrole in de haven ontdekt. De hasj was in speciaal ingerichte ruimtes in de carrosserie van de aanhanger van de vrachtwagen verborgen.

De bestuurder, een 48-jarige Spanjaard, werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Een onderzoek werd gestart naar de eventuele banden van de verdachte met internationale drugsorganisaties, aldus de DGSN.

Lees meer

Nador: Spanjaard opgepakt met half ton drugs

De politie van Nador heeft eind vorige week de inbeslagname van 560 kilo cannabis en de arrestatie van een Spanjaard aangekondigd.

Cocaïne in vrachtwagen uit Spanje gevonden in Tanger Med

Een 54-jarige man is door agenten van de havenpolitie en de douane in Tanger Med gearresteerd voor internationale drugssmokkel.

Tanger: 11,4 ton drugs gevonden in lading landbouwproducten

Tijdens een antidrugsactie in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, werd 11 ton en 440 kilo drugs aangetroffen.

Franse Algerijn opgepakt met 840 kilo hasj in Tanger Med

Een Franse Algerijn is tijdens een gezamenlijke controle van de Marokkaanse politie en de douane in de haven Tanger Med, betrapt met een grote hoeveelheid hasj.

Ruim 22 kilo cocaïne onderschept in Tanger Med

De politie heeft afgelopen donderdag in de haven Tanger Med een smokkelpoging van 22,8 kilo cocaïne verijdeld. De drug werd in een vrachtwagen voor internationaal vervoer met...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team