6 oktober 2013 - 15:16 - Wereld
De Libische Premier Ali Zeidan brengt van 6 tot 8 oktober een werkbezoek aan Marokko. Dat meldt het kantoor van Premier Benkirane.
Het Libische regeringshoofd wordt vergezeld door minister Sadik Abdelkrim van Binnenlandse Zaken, minister Mohamed Amhamed Abdelaziz van Buitenlandse Zaken, minister Mustapha Mohamed Abou Founas van Economie, en verschillenden andere Libische verantwoordelijken.
In Marokko zal hij meerdere ministers, Parlementsvoorzitter Karim Ghellab en Premier Abdelillah Benkirane ontmoeten.
Ook zal hij in Casablanca deelnemen aan een meeting van het Verbond van Marokkaanse Ondernemingen CGEM.
Dinsdag, laatste dag van het bezoek van Ali Zeidan, zullen verschillende samenwerkingsovereenkomsten worden ondertekend, in het bijzijn van beide Premiers.
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen