25 januari 2024 - 14:00 - Marokko
Op de luchthaven Agadir Al Massira zijn dinsdag een 21-jarige man en een 24-jarige vrouw, beiden Marokkaans, gearresteerd op verdenking van betrokkenheid bij fraude en oplichting. Het koppel was net op een vlucht uit Istanbul in Marokko aangekomen.
Bij het controleren van hun identiteit ontdekten de beveiligingsmedewerkers dat zowel tegen de man als de vrouw meerdere nationale opsporingsbevelen waren uitgevaardigd door de gerechtelijke politie van Agadir, evenals een internationaal arrestatiebevel uitgegeven door de Marokkaanse justitiële autoriteiten. De aanklachten betreffen oplichting, fraude en afpersing in het kader van een piramidemarketingnetwerk.
Lees ook: Hisham, Marokkaan die de Ku Klux Klan verheerlijkte, opgepakt
Uit het vooronderzoek van de gerechtelijke politiedienst van Agadir, onder toezicht van het bevoegde parket, blijkt dat de verdachten meerdere slachtoffers hebben opgelicht door hen te vragen te investeren in een piramidemarketingnetwerk, met de belofte van aanzienlijke winsten. Vervolgens verdwenen zij met de ontvangen bedragen, die opliepen tot honderdduizenden dirhams. De verdachten zijn in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering